زمانی برای یخیدن انسان elmiran75
صفحات وبلاگ
نویسنده: علم ایران - ۱۳٩٥/٥/۱۸

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون اسکی، بهرام ساوه‌شمشکی، به عنوان نماینده فدراسیون جهانی (Technical Delegate) برای فینال رقابت‌های جام‌جهانی اسکی روی چمن که در کشور ایتالیا برگزار می‌شود، انتخاب شد.

این رقابت‌ها از اول تا چهارم سپتامبر (یازدهم تا چهاردهم شهریور ماه) در ایتالیا برگزار می‌شود و در آن ساوه‌شمشکی به عنوان نماینده فدراسیون جهانی و بالاترین مقام ناظر در این رویداد حضور دارد.

ساوه‌شمشکی عضو کمیته تدوین قوانین فدراسیون جهانی اسکی است و سابقه سال‌ها فعالیت به عنوان نماینده فنی فدراسیون جهانی اسکی در سه رشته آلپاین، اسنوبرد و اسکی روی چمن را در کشورهای مختلف دارد.

نویسنده: علم ایران - ۱۳٩٥/٥/۱٦

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسائل و مشکلات مربوط به تیم ملی این روزها همچنان ادامه دارد اگر چه فدراسیون فوتبال و در راس آنها مهدی تاج و محمدرضا ساکت سعی در برطرف کردن این مشکلات در این مدت اخیر داشته‌اند.

زمین کمپ تیم‌های ملی، لباس‌های ملی پوشان، بازی‌های تدارکاتی و ... از جمله مشکلاتی است که به نظر همچنان لاینحل خرید چای لاغری تن فیت باقی مانده اما زمانی که با ساکت مدیر تیم‌های ملی صحبت می‌کنید او این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که خیلی هم نباید نگران این مشکلات بود چرا که او معتقد است تا زمان باقی مانده به آغاز رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه این مصائب و مشکلات حل خواهد شد.

نویسنده: علم ایران - ۱۳٩٥/٥/۱٤

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، جلسه شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد برای بررسی وضعیت تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان برای حضور در رقابت‌های جهانی فرانسه و گرجستان عصر دیروز (چهارشنبه) و با حضور اعضاء در محل خانه کشتی شماره یک برگزار شد.

* مصوبات این نشست به شرح زیر است:

1-  مقرر شد با توجه به شرایط پیش آمده در وزن 42 کیلوگرم نوجوانان آزاد، میان نفرات دوم و سوم انتخابی تیم ملی در این وزن، رقابت درون اردویی برای تعیین کشتی‌گیر ملی‌پوش برگزار شود. (2 پیروزی در 3 مسابقه).

2- مقرر شد با توجه به عدم رضایت کادر فنی از عملکرد نفر اول انتخابی تیم ملی در رقابت‌های آسیایی در وزن 54 کیلوگرم، کادر فنی از میان نفرات اول و دوم انتخابی تیم ملی، کشتی‌گیر واجد شرایط را انتخاب خواهد کرد.

3- مقرر شد با توجه به عدم رضایت کادر فنی از عملکرد نفر اول رقابت‌های تیم ملی در وزن 58 کیلوگرم میان نفرات اول تا پنجم رقابت‌های انتخابی تیم ملی به صورت دوره‌ای، رقابت درون اردویی برگزار شود. کشتی‌گیر برتر برای حضور در رقابت‌های جهانی در این وزن با نظر شورای فنی انتخاب خواهد شد.

4- مقرر شد در وزن 69 کیلوگرم ابتدا حیدر قربانی و کاووسی با یکدیگر رقابت کرده و برنده آنها با نفر اول 69 کیلوگرم (سجاد غلامی) برای پوشیدن تیم ملی رقابت کنند. (2 پیروزی از 3 مسابقه)

5- در وزن 76 کیلوگرم با توجه به آسیب دیدگی مرادیان، نفر اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی، ضمن حفظ جایگاه نامبرده، برای تعیین نفر دوم درویشی، نجفی و شکوری با یکدیگر رقابت کنند. (2 نفر برتر 2 پیروزی از 3 مسابقه)

6- مقرر شد سایر اوزان وفق مفاد بند سیزدهم از فرآیند انتخابی تیم ملی مورد ارزیابی قرار گرفته و نفرات واجد شرایط از سوی کادر فنی برای پوشیدن تیم ملی معرفی شوند.

7- مقرر شد وزن کشی مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان، روز هجدهم مرداد ماه با دو کیلوگرم ارفاق برگزار و روز نوزدهم مرداد ماه رقابت‌های انتخابی درون اردویی برگزار شود.

8- مقرر شد پیرو گزارش سرمربی تیم ملی جوانان اوزان 55 کیلوگرم، 66  کیلوگرم، 74 کیلوگرم، 84 کیلوگرم، 96 کیلوگرم، و 120 کیلوگرم وفق مفاد بند سیزدهم از فرآیند انتخابی تیم ملی مورد ارزیابی قرار گرفته و نفرات واجد شرایط از سوی کادر فنی برای پوشیدن تیم ملی معرفی شوند.

9- در وزن 60 کیلوگرم با توجه به شرایط ایجاد شده برای نفر اول این وزن، مقرر شد کادر فنی بر مبنای نتایج انتخابی تیم ملی و ارزیابی عملکرد فنی کشتی‌گیران در اردوها و مسابقات تدارکاتی نسبت به معرفی کشتی‌گیر واجد شرایط اقدام کند.

10- در وزن 55 کیلوگرم با توجه به نارضایتی کادر فنی از عملکرد نفر اول انتخابی تیم ملی در این وزن در مسابقات آسیایی، مقرر شد از میان نفرات دوم و سوم انتخابی تیم ملی کشتی‌گیر واجد شرایط با توجه به ارزیابی کادر فنی انتخاب شود.

نویسنده: علم ایران - ۱۳٩٥/٥/٩

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال بایرن مونیخ در فصل جدید لیگ قهرمانان با پیراهن جدیدی وارد میدان می‌شود.

این تیم جمعه (امروز) اعلام کرد در فصل جدید خرید ساعت رادو آدولف مسابقات با پیراهن‌های سفید، شورت قرمز و جواب سفید در مسابقات حاضر می‌شود.

بایرنی‌ها در پایان فصل گذشته از پیراهن‌ خود برای حضور در مسابقات داخلی رونمایی کردند که رنگ اصلی آن، به صورت پیراهن قرمز، شورت سفید و جواب قرمز بود.

نویسنده: علم ایران - ۱۳٩٥/٥/۸

به گزارش خبرگزاری فارس، امروز سالروز دومین قهرمانی استقلال در جام باشگاه‌های آسیا است. بر این اساس کنفدراسیون فوتبال آسیا، قهرمانی استقلال در سال 91-1990 را تبریک گفت. استقلال تاکنون موفق شده دوبار عنوان قه

نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :