زمانی برای یخیدن انسان elmiran75
صفحات وبلاگ
نویسنده: علم ایران - ۱۳٩٥/٩/٢٢

به گزارش "ورزش سه"، هر چند هنوز مدیرعامل استقلال اولتیماتومی رسمی به منصوریان ارائه نکرده اما  به نظر می رسد سه دیدار آینده استقلال در لیگ برتر و جام حذفی در آینده سرمربی آبی ها اهمیت زیادی خواهد داشت. استقلال البته در این دیدارها کار سختی پیش روی دارد و باید برابر تیم هایی قرار بگیرد که پیروزی برابر آنها ماموریتی دشوار برای او خواهد بود:


برد پدیده با طلسم شکنی


استقلال روز پنجشنبه اولین دیدار خود پس از شکست برابر تراکتورسازی را برابر پدیده ای برگزار خواهد کرد موفق به توقف تراکتورسازی در هفته دوازدهم شده و البته برابر پرسپولیس نیز نمایش بسیار خوبی داشت. استقلال پیش از این نیز در ورزشگاه آزادی موفق به کسب پیروزی برابر نماینده مشهد نشده تا منصوریان برابر پدیده مشهد نیاز به یک طلسم شکنی داشته باشد. پیروزی برابر تیم خوب رضا مهاجری در تهران ماموریتی سخت اما ممکن برای علیرضا منصوریان است.

 

جام حذفی تنها امید استقلال


استقلال در جام حذفی برابر نفت تهران قرار می گیرد. تیم دایی در دو هفته اخیر نتایج خوبی نگرفته اما همچنان در ورزشگاه تختی تهران تیمی دردسرساز برای استقلال است. منصوریان در اولین دیدار لیگ شانزدهم برابر تیم سابق خود نمایش قابل قبولی نداشت اما این دیدار می تواند برای استقلال به منزله ی سکوی پرتاب باشد. آبی ها با حذف نفت تهران به جمع 4 تیم پایانی جام حذفی خواهند رفت و منصوریان با کسب این پیروزی می تواند تا هفته های صندلی خود را بیمه کند.

 

منصوریان و امید به پیروزی در یک بازی بزرگ


استقلال در هفته پانزدهم برابر سپاهان قرار خواهد گرفت. آبی ها در هفته پانزدهم لیگ در حالی به مصاف این تیم می روند که پیش از این برابر پرسپولیس و تراکتورسازی دو تیم بزرگ لیگ به پیروزی نرسیدند و در جدال با یکی از مدعیان قدیمی لیگ، انگیزه زیادی دارند. سپاهانی ها نیز که مانند استقلال بعد از تغییرات زیاد در ابتدای فصل هنوز به فرم ایده آل خود نرسیدند، قطعا برای این دیدار انگیزه های زیادی خواهند داشت. هر چند به نظر می رسد استقلال در صورت برد برابر نفت تهران در جام حذفی، در دیدار خارج از خانه برابر سپاهان نیاز چندانی به کسب هر سه امتیاز ندارد، اما منصوریان به خوبی می داند یک پیروزی بزرگ خارج از خانه برای او در پایان نیم فصل امری بسیار ضروری است.

 

سرمربی آبی ها در این سه بازی سرنوشت خود در استقلال را رقم خواهد زد. برد در دیدار برابر نفت تهران برای منصوریان البته از اهمیت دو چندانی برخوردار است و سرمربی آبی ها اگر بتواند راهی نیمه نهایی جام حذفی شود، صندلی سرمربی گری خود در استقلال را تا پایان فصل بیمه خواهد کرد.

نویسنده: علم ایران - ۱۳٩٥/٩/٢٢

کاشیما با برتری برابر نماینده آفریقای جنوبی به مرحله نیمه نهایی جام جهانی باشگاه‌ها صعود کرد.

به گزارش ایسنا، در دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی باشگاه‌ها که در ژاپن برگزار می‌شود تیم کاشیما موفق شد با دو گل ماملودی آفریقای جنوبی را شکست دهد و راهی مرحله نیمه نهایی شود. دو گل این دیدار را اندو و مو به ثمر رساندند.

به این ترتیب کاشیما در مرحله نیمه نهایی باید برابر ناسیونال قرار بگیرد و رئال مادرید نیز به دیدار آمه‌ریکا خواهد رفت.

نویسنده: علم ایران - ۱۳٩٥/٩/۱٦

علیرضا جمشیدی گفت: ما در سازمان تعزیرات برخلاف سایر دستگاه‌ها، خودمان به سمت کشف تخلف و برخورد با متخلف می‌رویم.

به گزارش ایسنا، علیرضا جمشیدی در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر که با موضوع بررسی دستورالعمل نوروز ۹۶ در هتل پارسیان انقلاب برگزار شد، گفت: این جلسه از جلسات نادری است که در تمام طول سال با همت آقای رحمانی موحد، معاون سازمان میراث فرهنگی و گردشگری شکل می‌گیرد و قابل تقدیر است و به همین دلیل است که در ایام نوروز  بیشترین خدمت را به مردم عزیزمان می دهیم.

وی با بیان اینکه در کشورهای مختلف تفکیکی بین تخلف و جرم وجود دارد گفت: در کشور ما هم جرم توسط قوه قضاییه رسیدگی می‌شود و بخش تخلف را  دولت رسیدگی می‌کند و سازمان تعزیرات به دلیل اینکه نوع رسیدگی‌اش باید متفاوت باشد، باید با سرعت به تخلفات رسیدگی کند و نکته دیگر اینکه رسیدگی‌اش باید از نوع فعال باشد، نه منفعل.

وی افزود: از آنجایی که دولت نیاز دارد به اعمال حاکمیت، باید در قالب تخلف‌انگاری بیاید نه در قالب جرم تا بتواند آن را مدیریت کند. وقتی توریستی در یک مدت به مکان مذهبی می‌رود، ممکن است به او اجحاف شود و اگر ما در چند روزی که توریست در مکان مقدس است بتوانیم رسیدگی‌های لازم را داشته باشیم، کار مهمی انجام داده‌ایم.

وی افزود: حدود ۷۰ درصد از زعفران‌هایی که در بازار از هفت هزار نمونه جمع‌آوری شده تقلبی بوده، آن هم با رنگ‌های مصنوعی که اغلب سرطان‌زا است و  باید به سرعت به آن رسیدگی کنیم و باید شعبات‌مان را در این زمینه  فعال کنیم؛ لذا عنصر سرعت و رسیدگی توام با دادرسی منصفانه بسیار مهم است.

جمشیدی تصریح کرد: ما باید بتوانیم  سامانه‌ای را که سازمان تعزیرات مایل است با هزینه خودش متولی آن باشد، در مراکزی که مهم است و به مشکلات مردم باید رسیدگی شود ایجاد کنیم؛ در مورد هر نقطه‌ای که ضرورت دارد و هدف ماست آن را انجام دهیم.

جمشیدی ادامه داد: ما ایام نوروز در همه بخش‌ها ورود جدی داریم، ولی ایام اربعین هم هست و می‌توانیم در ایام ۲۸ صفر و اربعین تمهیداتی را داشته باشیم؛ به عنوان مثال درباره بلیط‌های مردم برای سفرهای زیارتی البته ما کاری را که باید می‌کردیم، نتوانستیم انجام دهیم؛ ولی ایام مذهبی را هم می‌توانیم به عنوان اولویت در دستور کارمان قرار دهیم.

وی در پایان گفت: در سازمان تعزیرات معاونت پیشگیری را تعریف کردیم که برای این اقدامات فعال است و این معاونت در صورت برخورد با تخلف باید برنامه‌ریزی‌هایی داشته باشد. امسال هم در ایام نوروز نزدیک ۳۰ هزار و ۸۰۰  مورد بازرسی داشتیم، البته همه این بازرسی‌ها تخلف نبوده و منوط به تشکیل پرونده نشده و ما در این زمینه رشد ۱۳۹ درصدی را داشتیم و در این رابطه گشت‌هایمان در همه بخش‌ها به تناسب شرکت می‌کنند؛ لذا ما در سازمان تعزیرات برخلاف سایر دستگاه‌ها خودمان به سمت کشف تخلف و برخورد با متخلف می‌رویم.

به گزارش ایسنا، سیزدهمین نشست ستاد مرکزی خدمات سفر با موضوع بررسی دستورالعمل نوروز ۹۶ با حضور دکتر احمدی پور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و علیرضا جمشیدی، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در هتل پارسیان انقلاب برگزار شد که در این نشست سایر اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

 

منبع : isna.ir

 

نویسنده: علم ایران - ۱۳٩٥/٩/۱٦
چنان زندگی کن کسانی که تورا میشناسد، اما خدا را نمیشناسند، به واسطه آشنایی با تو با خدا آشنا شوند

 

نویسنده: علم ایران - ۱۳٩٥/٩/۱
 یکی از بزرگ ترین
اسرار دنیا خوبی است.
خوبی یعنی کمک به خود،
قبل از دیگران.
یعنی ارائه احساس و عاطفه ای
که ما را لبریز کرده
و این روند،
یعنی القای امید به دیگر افراد.
نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :